• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:
  • Licznik odwiedzin
  • Odsłon: 134750

Dodany: 2011-02-25 14:07:20

OdchudzanieGdy przychodzi wiosna większość kobiet ogrania mania odchudzania. Odchudzanie promowane jest w tym okresie wszędzie. Gazety, telewizja, ulotki – wszystkie one promują szybkie i łatwe odchudzanie.

 

Rzeczywistość jest niestety inna i nie wygląda tak różowo. Specjaliści podkreślają, że skuteczne odchudzanie to długi, skomplikowany i wieloetapowy proces. Przede wszystkim konieczna jest konsultacja u dietetyka. Zdrowe odżywianie to podstawa. Odpowiednio zbilansowane pokarmy pomogą zachować odpowiedni bilans kaloryczny ustalany indywidualnie dla każdej osoby.

 

Poza tym odchudzanie to także regularny ruch. Zalecane jest wiele dyscyplin sportowych – rower, pływanie, aerobik. Dla dodatkowego efektu warto skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, które oferuje medycyna estetyczna katowice. Z pomocą odpowiedniego sprzętu salon kosmetyczny poznań jest w stanie zastosowaćtakie zabiegi, które wspomogą skuteczne odchudzanie katowice. Sa to róznego typu drenaże limfatyczne, masaże, kosmetyki ułatwiające spalanie tkanki tłuszczowej oraz takie, które ujędrnią skórę przy odchudzaniu i zapobiegną powstawaniu rozstępów.

 

Dodatkowym stumulantem odchudzania mogą być różnego rodzaju diety. strony www z opisami diet, sietetycznymi przepisami i cikawostkami z zakresu dietetyki - są bardzo popularne. Wiele z nich jest darmowych.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Odchudzanie
Nick: